Ön Bilgi Formu
KADIKÖY
700 10 07
PENDİK
511 10 09
BEŞİKTAŞ
327 55 07
MECİDİYEKÖY
272 00 09
ATAKÖY
552 70 05
BAKIRKÖY
660 51 23
BEYLİKDÜZÜ
876 36 66
İZMİT
324 09 57
HEYKEL
225 39 69
NİLÜFER
450 00 22
ALSANCAK
422 04 15
KARŞIYAKA
364 44 45
KIZILAY
418 52 50

LAL Languages Centres

LAL Languages Centres

Uluslararası dil okulu öğrencileri için birçok bölgede dil eğitimi sunan LAL dil okulları, 30 yılı aşkın tecrübesi ile kaliteli eğitim veren okullardan biridir. Dünyanın en etkileyici bölgelerinde yer alan şubeleri,  her yıl binlerce öğrenciye İngilizce öğretir. Torbay, Fort Lauderdale, Cape Town ve Malta gibi deniz kıyısında yer alan okullarının dışında Londra Merkez, Toronto ve Vancouver’da da dil eğitim merkezleri vardır. Ayrıca, her yaz gençler için hazırlanmış olan yaz okullarında farklı kampüsler sunar. Deneyimli eğitmenleri ile yüksek standartlarda eğitim veren LAL dil okulları, bulundukları ülkelerin ulusal denetim organizasyonları tarafından onaylanmıştır . İngiltere’de British Council ve English UK, Amerika’da CEA&AAIEP, Malta’da EFL&Feltom ve Güney Afrika’da EDUSA tarafından akredite edilmiştir.

Dil öğrenmenin en iyi yolunun onu gerçek hayatta kullanmak olduğu fikrinden yola çıkan LAL dil okulları birçok farklı sosyal ve kültürel aktivite programları sunar. Ayrıca bulunduğunuz şehri keşfetmeniz, o bölgede yaşayanlarla tanışıp kültürlerini öğrenmeniz için gereken gezi programlarıyla unutulmaz tecrübeler edinmenize yardımcı olur.

Sunulan Programlar:

·         Genel İngilizce Programları

·         Yoğun İngilizce Programları

·         Akademik İngilizce Programları

·         İş İngilizcesi

·         Üniversiteye Hazırlık Programları

·         Sınavlara Hazırlık Programları (TOEFL, IELTS, Cambridge...)

·         Özel İngilizce Eğitimi

·         40+ için İngilizce

Tüm öğrencileri için farklı konaklama seçenekleri bulunan LAL dil okullarında, yetişkinler için sunulan aile yanında konaklama fırsatı ile öğrenciler anadili İngilizce olan yerel insanlarla tanışma ve günlük hayatta iletişim kurabilme imkanına sahip olurken onların kültürlerini de yakından tanıma şansını yakalarlar. Yetişkinler için sunulan diğer bir konaklama şekli yurtta konaklamadır. Aile yanında konaklamadan farklı olarak yurtta konaklayan öğrenciler daha bağımsız bir ortamda bulunur ve farklı kültürlerden birçok arkadaş edinebilir.

LAL Cape Town, LAL Fort Lauderdale and LAL Gozo’nun  kampüs içinde yurtları bulunurken diğer şubelerde yurtlar okullara yakın mesafede yer alırlar. İsteğe bağlı olarak yetişkin öğrenciler için otel ya da hostel seçenekleri de vardır. Yaz okulu öğrencileri ise tercih ettkleri okula göre aile yanında ve özenle seçilmiş yurtlarda konaklama imkanına sahiptir.

Yaz okulu öğrencileri için hazırlamış olan programlarda eğitim, konaklama, transfer ve aktivitelerin yanısıra öğrencilerin takibi ve güvenliği okula aittir.