Ön Bilgi Formu
KADIKÖY
700 10 07
PENDİK
511 10 09
BEŞİKTAŞ
327 55 07
MECİDİYEKÖY
272 00 09
ATAKÖY
552 70 05
BAKIRKÖY
660 51 23
BEYLİKDÜZÜ
876 36 66
İZMİT
324 09 57
HEYKEL
225 39 69
NİLÜFER
450 00 22
ALSANCAK
422 04 15
KARŞIYAKA
364 44 45
KIZILAY
418 52 50

İndirimli Fiyatlar için son gün 31 Mart !!!

Kings Colleges

1957 yılında kurulan Kings College, İngiltere’deki üstün başarısının akabinde, kalitesini Amerika Birleşik Devletleri’ne de taşımayı başarmıştır. İngiltere ve Amerika’daki şubelerinde farklı ülkelerden binlerce öğrenciye yıllardır eğitim veren Kings Colleges, tecrübeli alt yapısıyla "başarı" garantili eğitim vermeye devam etmektedir. Özenle seçilen eğitmenleri dünya çapında geçerliliği olan DELTA, CELTA ve TESOL gibi sertifikalardan en az birine sahiptir. Başarılı eğitim kadrosunun yanısıra sahip olduğu kampüsler ve teknolojik imkanlarla öğrenciyi motive eden bir yapısı vardır. 

Birçok akreditasyon ve üyeliği ile kendini kanıtlamış olan Kings Colleges öğrencilerinin İngilizce’yi yerinde öğrenmelerine yardımcı olurken kişisel gelişimlerine de katkıda bulunmayı amaç edinmiştir. Nitelikli İngilizce eğitiminin yanı sıra sunmuş olduğu sosyal aktivetelerle öğrencilerinin kültür seviyelerini yükseltmekte ve aynı zamanda İngilizce pratiklerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Kings College'ta eğitim almak isteyenler öğrenci merkezli küçük sınıflarda ve samimi arkadaşlıkların kurulabiliceği topluluklarda farklı kültürleri tanıma ve İngilizce'yi etkin bir şekilde öğrenme şansına sahip olurlar. Barbekü ve kareoke partileri, sinema-tiyatro akşamları, konserler, futbol, voleybol,basketbol, salsa gibi çeşitli aktivite ve gezi programlarına katılarak da eğitim ve eğlenceyi birarada yaşayabilirler.

UIuslararası eğitim için en uygun bölgelerden olan İngiltere’nin Bournemouth, Londra ve Oxford şehirlerinde ve Amerika’nın Los Angeles ve Boston şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır. Ayrıca, yaz okulu programları için 10-16 ve 12-17 yaş için Kings Summer merkezleri; Malibu, Orlando, Los Angeles, Bath, Moreton Hall, Pangbourne, Sherborne, Bournemouth, Londra ve Oxford'tur.

Sunulan Programlar:

 Genel İngilizce Programları

 Yoğun İngilizce Programları

 Sınavlara Hazırlık Programları (TOEFL, IELTS...)

 Mesleki İngilizce (Turizm Otelcilik, Finans, Hukuk, Müzik ve Sinema alanlarında)

 Üniversite Hazırlık Programları

 

YAZ OKULU

Kings Summer; Gençler için dersle sosyal faaliyetlerin birleştiği  yaz kampları sunar. Yaz tatillerini değerlendirmek için iyi bir fırsat olan bu kamplarda öğrenciler yaş grubu, yetenek ve ilgi alanlarına göre farklı programlar seçebilir. Yaz kampları, İngiltere ve Amerika'nın en güvenli ve konforlu bölgelerinde konumlandırılmıştır. Eğitim ve denetimin yüksek standartlarda sağlandığı Kings Summer kampları öğrencilerin unutamayacağı bir tecrübe olacaktır.

Kings Summer'ın sunduğu kurslardan birisi de "Parent and  Child"  programıdır. Moreton Hall şubesinde 1-6 haftalık bu programa 3-7 ya da 8-13 yaş çocukları ile birlikte anne ve babalar da katılabilirler. 

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

Kings Education Kampanya:

Kings Bournemouht , Kings Oxford , Kings London ,  Kings Los Angeles , Kings Boston şubelerinde dev kampanya , 31 Mart 2016 tarihine kadar kayıt yaptıran öğrencilere kurs fiyatlandırması üzerinden % 30 indirim fırsatı !!!


İngiltere  % 30

Amerika   % 30

**Promosyon sadece eğitim ücretleri için geçerlidir.